Jesteś tutaj: Oferty pracy Inne Operator maszyn obrotowych CNC

Operator maszyn obrotowych CNC

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

Operatora maszyny obrotowej CNC

Miejsce pracy:  Niemcy

Zadania:

  • obsługa maszyn obrotowych

Wymagania:

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B +(własny samochód w celu dojazdu do miejsca pracy)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + wysokie diety
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 172 002  lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: kh@werkservice.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: https://werkservice.eu/

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Kontakt z nami

Polska

ul. Klonowa 10, 55-080 Sadków

+48 576 175 001

+48 576 172 002

biuro@werkservice.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 - 20:00