Jesteś tutaj: Oferty pracy Kierowcy Kierowca C+E plandeka okolice Flensburga 2/2, 2/1, 3/1

Kierowca C+E plandeka okolice Flensburga 2/2, 2/1, 3/1

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy/okolice Flensburga

Zadania:

  • przewóz artykułów przemysłowych na naczepie typu plandeka

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu plandeka
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • ADR podstawowy (lub chęć jego wyrobienia)
  • karta kierowcy + kod 95,
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej,

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • atrakcyjny system płacy 125 € netto za każdy pracy (niedziela niepracujaca też) + 150 € netto dodatek na dojazd miesięcznie
  • praca w systemie 2/2, 2/1 lub 3/1
  • nowe auta marki Volvo
  • urlop w każdym systemie pracy
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 175 001 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ps@werkservice.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Kontakt z nami

Polska

ul. Klonowa 10, 55-080 Sadków

+48 576 175 001

+48 576 172 002

biuro@werkservice.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 - 20:00