Jesteś tutaj: Oferty pracy Inne Kelnerka Niemcy Hamburg

Kelnerka Niemcy Hamburg

Obecnie poszukujemy:

KELNER/KELNERKA - stała praca w Hamburgu

Obowiązki

· obsługa gości hotelowych i restauracyjnych,
· dekorowanie i serwowanie posiłków,
· przygotowywanie zimnych i gorących napojów,
· przygotowywanie deserów lodowych

Warunki zatrudnienia

· stała praca na 3 zmiany, ok. 40-42 godziny tygodniowo,
· legalna praca w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
· możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
· terminowe wynagrodzenie zależne od Steuerklasse:
· podstawa 1850 € brutto + dodatek ok. 80-100 € miesięcznie za późną zmianę,
· nadgodziny są płatne dodatkowo,
· napiwki są dzielone na wszystkich kelnerów po każdym dniu pracy

Wymagania

· umiejętność obsługi ekspresu do kawy,
· umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
· punktualność oraz wysoka kultura osobista,
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Mile widziane:
· doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki

Oferujemy zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 175 001:

Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres rekrutacja@werkservice.pl

Więcej ofert na stronie: https://werkservice.eu/

Kontakt z nami

Polska

ul. Klonowa 10, 55-080 Sadków

+48 576 175 001

+48 576 172 002

biuro@werkservice.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 - 20:00