Jesteś tutaj: Oferty pracy Kierowcy Kierowca C+E Irlandia system dowolny chłodnia wysokie zarobki

Kierowca C+E Irlandia system dowolny chłodnia wysokie zarobki

Dla naszego zagranicznego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Irlandia/Unia Europejska

Opis stanowiska:

Irlandzka firma transportowa poszukuje Kierowcy C+E na naczepę typu chłodnia.

Wymagania:

- minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie

- doświadczenie w transporcie na naczepie typu chłodnia

- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

- aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95 i karta kierowcy
- ADR podstawowy - wymagane

- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z Irlandzkim pracodawcą

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie składające się z: podstawy + dodatków (Tygodniowa stawka netto

815 € bez ADR i 835 € z ADR)

- jazda zgodnie z prawem europejskim

- przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie

- terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- firma zapewnia dodatkowe świadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe

- atrakcyjny system zatrudnienia ( ciągłym lub innym do ustalenia )

- pokoje pracownicze

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 172 002 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: kh@werkservice.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: werkservice.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Kontakt z nami

Polska

ul. Klonowa 10, 55-080 Sadków

+48 576 175 001

+48 576 172 002

biuro@werkservice.pl

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 - 20:00